לוגיק - קוראים איכות

חדש!
גלובליזציה, איכות ומה שביניהן

חדש! <br/>גלובליזציה, איכות ומה שביניהן

ד"ר אביבה בשן
מחיר: 145 ₪

פרטים נוספים

ניהול מערכות מלאי ולוגיסטיקה

ניהול מערכות מלאי ולוגיסטיקה

צוות לוגיק: ד"ר אביבה בשן, שמעון עדן, פרופ' גילה בניסטי וחנן בשן.
מחיר- 136 ש"ח

פרטים נוספים

ניהול האיכות

ניהול האיכות

ד"ר אביבה בשן.
מחיר- 136 ש"ח

פרטים נוספים

ניהול התפעול

ניהול התפעול

שמעון עדן וד"ר אביבה בשן.
מחיר- 136 ש"ח

פרטים נוספים
צור קשר | ראשי
Logic Solutions - Quality & Systematics Innovation

חדשנות

חדשנות

 האצת הצמיחה למען קיום ארוך טווח

בעוד הצמיחה נמצאת בעדיפות ראשונה בקרב מרבית המנכ"לים, כ-90 אחוז מהחברות לא מצליחות לשמור על הצמיחה לטווח ארוך. בחברות רבות, הצמיחה מונעת על ידי הדיווחים של Mergers & Acquisitions. אבל, התגלה שמרבית ניסיונות של M&A לא מצליחים לשמור על הצמיחה, וחלקם אף שוחקים את ערך המניות.

 

השיטה העיקרית השנייה לקידום הצמיחה מוכרת בדרך כלל כצמיחה אורגנית (organic growth). הצמיחה האורגנית כוללת מגוון שיטות בהן משתמשות החברות כדי להגביר את ההכנסות, כולל מוצרים ושירותים חדשים והגדלת שביעות הרצון של הלקוח.

 

כמו M&A, גם לצמיחה האורגנית אין תיעוד של עדויות מרשימות. למעשה, בערך 75 אחוז מהמוצרים החדשים שהציגו החברות המוכרות נכשלו. ולמרות שקשה יותר למדוד את הכמות, חברות רבות נאבקות כיום עם מושג החדשנות, מה משמעותו וכיצד בדיוק הוא תורם לצמיחתן.
 

הפחתת הסיכון של החדשנות

"תכנון לטווח ארוך לא עוסק בהחלטות עתידיות, אלא בעתידן של ההחלטות בהווה" – פטר דרוקר.

מבחינה היסטורית, מנהלים ששמו להם למטרה לבצע את הצמיחה באמצעות חדשנות התמודדו עם דרך מסוכנת ובלתי צפויה. ב-Breakthrough Management Group, אנחנו מאמינים שהסיבה לכך נעוצה במשתנים החשובים שמשפיעים על הצמיחה, חדשנות ויצירה של מרחב שוק חדש שלא היה ברור קודם לכן. אבל, כיום יש כמות מספקת של נתונים שיכולה להוביל למסקנות בנות קיימא בנוגע לדרך שבה אפשר להגביר בהצלחה את הצמיחה באמצעות חדשנות, וכן כיצד להפחית את הסיכון הקשור לחדשנות לא מובנית.

 

באמצעות הנפת מפתחות החדשנות, יכולות החברות לשמור על הצמיחה דרך שימוש בגישה שחוזרת על עצמה, צפויה וניתנת לדירוג. גישה כזו מושגת באמצעות פיתוח פורטפוליו מאוזן של חדשנות, קבוצות ברמת ביצוע גבוהה ואקלים לחדשנות. הטמעת חדשנות ושימורה לאורך זמן מחייבים תהליך שיטתי המגובה במגוון שיטות וכלים של חדשנות שהוכחה יעילותם בקרב ארגונים וחברות.

 
חדשנות ומצוינות כוללת (Total Perfomance Excellence)
חברות מצליחות צריכות לנהל ולשפר את הביצועים בהווה, ובנוסף עליהן ליצור את העתיד. גישת המצוינות הכוללת של LOGIC עוזרת לארגונים להצטיין בשני התחומים באמצעות שילוב של שיטות כגון Lean Six Sigma, החלפת המנהיגות (Change Leadership) תכנון (Design) וחדשנות (Innovation).
 
בעוד מתודולוגיות כגון Lean Six Sigma מנסות לפתור בעיות בתהליכים קיימים באמצעות נתונים וניתוח, החדשנות מנסה לפתור בעיות באמצעות צורת החשיבה הקיימת וגישה גמישה יותר. היישום של שתי השיטות בהקשר של מצוינות מוחלטת בביצוע מאפשר לחברות למקסם את הביצוע הנוכחי ולתכנן צמיחה והצלחה עתידיות.

 

אתר זה מתוחזק ומופעל עי פלוטו בניית אתרים